Završni turnir ADA lige za sezonu 2022./23. u Opatiji

Ovaj vikend smo posjetili završni turnir ADA lige za sezonu 2022./23. u Opatiji.
Nismo bili smo sudionici i promatrači…
Mala ali jaka družina Splitovaca u Opatiji.
Naše VESELA JOVANOVIĆ i ANA STEFANOVSKI su osvojile zlato u WDB konkurenciji. Cure su nas već i navikle da nam se vraćaju s medaljama.
Naši VESELA JOVANOVIĆ i BERNARD PUŠIĆ su također otišli do kraja u njihovoj XDB disciplini. Svaka čast, tako dramatičnu završnicu samo ovaj sport može ispisati…
Naša ANA STEFANOVSKI je sumarno za cijelu sezonu bila treća u kategoriji XDC. Bravo ANA!
A naš BERNARD PUŠIĆ je sumarno za cijelu sezonu bio najuspješniji u kategoriji MDB. Bravo majstore!
Naše VESELA JOVANOVIĆ i ANA STEFANOVSKI su suvereno vladale WDB kategorijom i sumarno za cijelu sezonu uvjerljivo osvojile 1. mjesto. Želimo im jednako uspješnu i sljedeću sezonu u jačoj WDA kategoriji.
Naši VESELA JOVANOVIĆ i BERNARD PUŠIĆ su u neizvjesnoj završnici uspjeli osvojiti zlato na završnom turniru te time ostvarili i najbolji sumarni plasman u ovoj sezoni u njihovoj XDB kategoriji. Bravo i predstavljajte nas tako uspješno i dogodine u XDA kategoriji!
Naša ANA STEFANOVSKI je u najjačoj pojedinačnoj ženskoj konkurenciji WSA-B sumarno došla do 2. mjesta u sezoni. Bravo ANA, dogodine ti želimo da napraviš i taj dodatni korak.
A nakon dodjela odličja najuspješnijima – PARTY TIME…
I pravo vrijeme da se prestane slikavati…